poniedziałek, 13 maja 2019

Sarsa z trzecim singlem zapowiadającym nową płytę

„Tęskno Mi” to najnowszy singiel Sarsy i kolejny zwiastun jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku – „Zakryj”.
Artystka zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami: tytułowym „Zakryj”, „Carmen” i „Tęskno Mi”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją. Produkcje muzyczne oraz styl Sarsy wyróżniają się na tle innych wykonawców na rynku polskim. Sarsa jako autorka tekstów, kompozytorka, a także producent kreatywny nadchodzącego wydawnictwa, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

Jak przyznaje:
„Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki, ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach, dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m.in. namalowane przeze mnie obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Jeżeli chodzi o klipy – nie tworzyłam wyreżyserowanych historii. Słowa i tekst każdego singla widzę i wyrażam w kolorach, symbolach, gestach. W ten sposób chcę zwrócić uwagę na różne warstwy moich kompozycji”.

Premiera krążka „Zakryj” już 24 maja!

 


Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz