czwartek, 30 maja 2019

PREMIERA: Honorata Skarbek w nowym singlu „Friendzone”!

Honorata Skarbek prezentuje premierowy utwór i teledysk, zatytułowany „Friendzone”


„Friendzone” to opowieść o strefie przyjaźni, którą dzieli cienka linka do miłości. Granica ta, na skutek większego zaangażowania jednej z osób nie zostaje przekroczona.

Jest to pierwszy singiel zapowiadający piątą płytę wokalistki. Poprzedni krążek Honoraty Skarbek pt. „Sunset” ukazał się na rynku 11 maja 2018 roku i już zaledwie po 48h od uruchomienia przedsprzedaży, znalazł się na 1 miejscu najlepiej sprzedających się polskich albumów pop w rankingu TOP100 sklepu Empik.com.
W klipie, Honorata Skarbek pełni rolę Amora, który nieudolnie próbuje połączyć pary, strzelając do nich z łuku strzałą miłości. Niestety Anioł robi to bezskutecznie, dlatego każda para wciąż pozostaje w strefie przyjaźni, nie zakochując się w sobie. W obrazku do „Friendzone” pojawiły się popularne postaci internetu jak: Magda Bereda, Patryk Zapała, Paulina Paola, Kosper czy Kamil Owczarek. 

Artystka nie kazała długo na siebie czekać i wraca z muzycznymi nowościami. Przez 10 lat obecności na rynku muzycznym Honorata zrealizowała kilkanaście teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 mln odsłon. Wokalistka rozpoczęła niedawno współpracę z wytwórnią MyMusic dotyczącą dystrybucji twórczości, której pierwszym owocem będzie singiel „Friendzone”.

 


Mat. pras: MyMusic Records

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz