środa, 28 listopada 2018

PREMIERA: Teledysk do „Zabierz Mnie Stąd” Saszan już dostępny

Teledysk do wspólnego utworu Saszan i rapera Wac Toja - „Zabierz Mnie Stąd” wreszcie ujrzał światło dzienne. Singiel promuje drugą solową płytę Saszan, „Hologram”.„Zabierz Mnie Stąd” to nieoczywiste połączenie dwóch światów: popu i rapu. Elektronika w alternatywnej aranżacji i tajemniczy tekst, bo - jak podkreśla wokalista - nie jest to piosenka o miłości.

Saszan zadebiutowała w 2014 roku albumem „RSP”, przyciągając do siebie rzesze nastoletnich fanów. Teraz powróciła w dojrzalszej odsłonie. Jako inspiracje muzyczne artystka wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk. Spójny pop w mocno elektronicznej wersji, wszystkie teksty napisane przez Saszan, dynamiczne, imprezowe brzmienia i klimatyczne ballady - taki właśnie jest najnowszy krążek Saszan. Na „Hoogramie”, gościnnie pojawili się Michał Szczygieł oraz wspomniany już Wac Toja.
Wac Toja jest jednym z najciekawszych artystów hip-hopowych młodego pokolenia. 16 listopada na rynku pojawiła się reedycja jego debiutanckiego albumu „High Quality”.
Tekst do „Zabierz Mnie Stąd” Saszan napisała wspólnie z Wac Toją. Za muzykę odpowiada Dominic Buczkowski-Wojtaszek, za produkcję Up&Down. 


 


Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz