piątek, 30 listopada 2018

Michał Szpak po raz pierwszy na winylu!

Fani Michała Szpaka czekali na to od dawna. Od dziś album „Dreamer” dostępny jest na czarnym krążku! To pierwsza płyta Michała, która ukazuje się w wersji winylowej.


Dreamer” to drugi longplay Michała Szpaka, a zarazem pierwszy, który ukazuje się na analogowym nośniku. Słuchacze znajdą na nim wszystkie utwory, które pojawiły się na CD w tym m.in. single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season”, „Rainbow” i najnowszy, tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)”. Wersja na CD swoją premierę miała 7 września br. i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. „Dreamer” spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów wokalisty, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.
Michał Szpak wykonuje cały materiał na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu -  Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite premierowe kompozycje z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.Tracklista:

Strona A
1. Dreamer (Thanks To You My Friends)
2. King Of The Season
3. Blue Moon
4. Don't Poison Your Heart
5. Rainbow
6. Sweet Cherry

Strona B
1. Let Me Dream
2. Stronger
3. Way To The Stars
4. Dreamer (Thanks To You My Friends) (Special Version)
5. Blue Moon (House Version)
6. Together (Instrumental Version)

 
Mat. pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz