czwartek, 8 listopada 2018

Grzegorz Hyży prezentuje kolejny przebojowy utwór!

25 grudnia do polskich kin trafi nowa komedia romantyczna zatytułowana „Pech To Nie Grzech” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Utwór o tym samym tytule, promujący film, stworzył Grzegorz Hyży (słowa i muzyka) w duecie z Konradem Bilińskim (muzyka). „Pech To Nie Grzech” to piosenka z dość przewrotną warstwą liryczną. Niektórym ludziom wydaje się, że pech determinuje całe ich życie, kłody pod nogami to ich chleb powszedni a miłość nigdy nie zapuka do ich drzwi. Tymczasem wystarczy jedna chwila, która może wywrócić do góry nogami cały świat, a pech o który obwiniają swoje niepowodzenia może stać się początkiem największego życiowego szczęścia.
Tekst piosenki nawiązuje do historii ukazanej w filmie. Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. W rolach głównych wystąpili również Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak oraz Anna Dereszowska.
Do nagrania powstał również teledysk, który ukazuje fragmenty filmu. Reżyserem klipu jest Konrad Aksinowicz. Za zdjęcia odpowiada Sebastian Milaszewski.


 


Mat. pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz