niedziela, 7 października 2018

Lanberry zapowiada drugą płytę energetycznym singlem!

„miXtura”, tak nazwany został drugi solowy album Lanberry, który trafi do sprzedaży 9 listopada. Lanberry to zdecydowanie jedno z najgłośniejszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Teledyski artystki mają łącznie ponad 53 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Single „Ostatni Most” oraz „Gotowi Na Wszystko” (feat. Feel) pokryły się złotem, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej rozgrywanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych w pierwszym półroczu br.


Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno: „miXtura” zapowiada się na jedną z najmocniejszych popowych premier płytowych tej jesieni! Bezpośrednim zwiastunem krążka jest energiczne nagranie „Heart Of Gasoline”.
Lanberry w anglojęzycznej, mocno elektronicznej odsłonie udowadnia, że potrafi bawić się formami muzycznymi, nadal zachowując 100% autentyczności i… niebywałego talentu, ne tylko jako wokalistka, ale też songwriterka. Video do utworu w swojej stylistyce nawiązuje do lat 90., co w warstwie graficznej jest odniesieniem do okładki płyty. Połączenie oldschoolowej kreacji wizualnej z współczesnymi brzmieniami daje kapitalny efekt współgrający idealnie z wizerunkiem Lanberry. Tej jesieni Lanberry zdecydowanie ma wystarczająco muzycznego paliwa, żeby po raz kolejny podbić serca fanów. 
 
 
Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz