czwartek, 2 sierpnia 2018

Jan Stosur ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty!

„Liczy Się Każdy Dzień” jako czwarty oficjalnie wydany utwór, zapowiada debiutancki album Jana Stosura. Nagranie, które swoją premierę miało 31 maja idealnie wkomponowuje się w wakacyjny klimat, podobnie jak towarzyszące mu lyric video (ZOBACZ TUTAJ)
Z każdym publikowanym przez młodego artystę singlem, słyszalny jest progres twórczy - nieoceniona wartość, która powinna charakteryzować wykonawcę na rynku by nie stawał się „nudny” dla słuchacza. W przypadku wyżej wymienionego tytułu, zaobserwować można wyraźny wpływ muzyki elektronicznej, odmiennie niż w poprzednich „Ile Jesteś Wart” czy „Przestrzeń”. Jaka więc będzie pierwsza solowa płyta Janka? Pełną odpowiedź na to pytanie otrzymacie w momencie jej odtwarzania, ale już teraz przeczytajcie o szczegółach, które zdradza utalentowany mieszkaniec Nowego Sącza. 


Jan Stosur oprócz śpiewania, gra i komponuje piosenki na fortepianie, pisze teksty i czuwa nad całym procesem realizacji materiału. Fenomenalnym jest fakt, że w wieku 19 lat sam koordynuje pracami nad wydawnictwem, począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez nawiązywanie współpracy z producentami, tekściarzami, kooperacją z dystrybutorem, po formę promocji siebie i własnych kompozycji przede wszystkim. 
Krążek będzie nosić tytuł „Nadzieja”, a jego premiera wstępnie zaplanowana została na 1 grudnia br. Będzie zawierać 9 numerów oraz bonus w postaci remixu „Ile Jesteś Wart” przygotowanego przez producenta działającego pod pseudonimem Krysiek (POSŁUCHAJ TUTAJ). Płyta pojawi się w pre-orderze na oficjalnej stronie WWW Jana Stosura, będzie również dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych oraz w formie fizycznej, na półkach sklepów muzycznych. 
Obecnie wokalista spędza mnóstwo czasu w studio nagrań, niebawem domknie materiał, który jak mówi, opowiada w dużej mierze o miłości, rozstaniu, ale też o życiu, codzienności i nadziei - jak wskazuje tytuł. Zdradza też, że kolejny singiel, będący bezpośrednim zwiastunem płyty zatytułowany jest „To Co Najlepsze” i można się go spodziewać już za kilka tygodni. Informuje także, że przygotowywany jest do niego teledysk. 
Realizatorem wykonawczym „Nadziei” jest Mateusz Wełna, a za większość tekstów odpowiada Michał Kozłowski. 
Równolegle, Jan Stosur koncertuje ze swoim zespołem, już wkrótce wykonywać będzie na żywo pełny autorski repertuar, dlatego tym bardziej warto wybrać się na wydarzenia z udziałem tego artysty. Terminy znajdziecie w mediach społecznościowych Janka.
Jest na co czekać, uwierzcie!Fot. Materiały prasowe

1 komentarz: