wtorek, 26 czerwca 2018

Nowy teledysk Michała Szpaka„King Of The Season” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Michała Szpaka. Utwór miał swoją premierę pod koniec maja, dzisiaj natomiast artysta zaprezentował oficjalny klip do tego nagrania.


Pierwszy singiel zwiastujący premierowy materiał Michała Szpaka, zatytułowany „Don’t Poison Your Heart” pojawił się w listopadzie zeszłego roku. W niedługim czasie stał się hitem, który podbił szczyty list przebojów w polskich rozgłośniach radiowych.
 „King Of The Season” jest nowoczesną kompozycją, stylistycznie stanowiącą połączenie rocka, bluesa i popu. Tekst piosenki mówi o próżnych, chciwych narcystycznych ludziach, którzy kiedy mija swoje „pięć minut”, okazuje się, że są samotni i w efekcie przegrani. Są królami jednego sezonu. Twórcami numeru są Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, stojący też za sukcesem pierwszego albumu wokalisty – „Byle Być Sobą”, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał status platynowej płyty, a pochodzący z niego utwór „Color Of Your Life” uzyskał status diamentowego.

 Trzecie studyjne wydawnictwo Michała Szpaka (licząc EP-kę „XI” z 2011 roku) trafi do sprzedaży 7 września br. To jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na polskim rynku fonograficznym.

 


Mat. pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz