sobota, 23 czerwca 2018

Dziesiąty album Kasi Kowalskiej już w sprzedaży!

Pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku – jest już dostępny w sklepach oraz serwisach cyfrowych!! Premiera krążka zbiega się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki.


Pierwsze spotkanie z „Ayą” jest jak powiew świeżego powietrza. To bezpretensjonalne, pełne emocji, momentami zaskakująco pogodne kompozycje. Przez ostatnie dziesięć lat Kasia Kowalska szukała równowagi, tak by jej nowy krążek był swojego rodzaju światełkiem w tunelu.
W trakcie przerwy od nagrań, Kasia skupiła się na wychowaniu drugiego dziecka. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”. Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością. Artystka zadedykowała swoje najnowsze wydawnictwo niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego materiału można przeżyć wiele wzruszeń. Longplay promuje singiel „Alannah (tak niewiele chcę)” oraz tytułowa „Aya”.Tracklista:

1. Aya
2. Dla Taty
3. Alannah (Tak Nie Wiele Chcę)
4. Teraz Kiedy Czuję
5. Czas Się Kurczy
6. Czerń i Biel
7. Miłosne Zbrodnie
8. Wyspy Miliatdów Gwiazd
9. Przebaczenia Akt
10. Krew Ścinanych Drzew
11. Tam Gdzie Nie Sięga Ból

Bonus Track:
12. Somewhere Inside (Gościnny udział Alannah Myles)     
 
 
Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz