piątek, 18 maja 2018

PREMIERA: „Nieznajomy” Lanberry już w sieci!

„Nieznajomy” to najnowszy singiel autorstwa Lanberry oraz producenta GRDBR.MSC. Tym razem wokalistka pokazuje swoją taneczno-funkującą odsłonę.


 „Bardzo chciałam stworzyć utwór, który w warstwie muzycznej będzie przepełniony słońcem i żeby po prostu bujał! Dlatego znajdziemy w nim dużo funkowego basu, gitar, a nawet vocoder.
W przeciwieństwie do poprzednich utworów, tym razem w warstwie lirycznej to ekscytująca historia z happy endem.
Piosenka opowiada o zauroczeniu i o niesamowicie urzekającym, tytułowym Nieznajomym.
Czasami spotykamy na swojej drodze bratnią duszę i wiemy, że to właśnie z nią możemy dosłownie rzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata."


W ostatnich miesiącach Lanberry okupowała pierwsze miejsca list przebojów za sprawą singla „Gotowi Na Wszystko” nagranego wspólnie z Feelem. Ostatnie solowe nagranie artystki pt. „Ostatni Most” trafił na 2 miejsce zestawienia Airplay TOP, czyli najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych, a obrazujący je teledysk przekroczył już 11 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!
Lanberry bardzo pracowicie spędzała czas przed premierą „Nieznajomego”. Wokalistka pojechała na organizowany w Londynie Songwriting Camp „The Big One”, gdzie wspólnie z innymi muzykami tworzyła nowe kompozycje. 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz