piątek, 11 maja 2018

Nowa płyta Honoraty Skarbek już w sklepach!

„Sunset” to czwarty album w dyskografii 25-letniej Honoraty Skarbek - wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku płytą „Honey”. Wydawnictwo pokryło się złotem, podobnie jak drugi krążek „Million”. Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 milionów odsłon.Nowy album promują dwa single „Na Koniec Świata” oraz najnowszy „Zasady”.
Longplay opowiada historię od zachodu do wschodu słońca, przechodząc przez cały wachlarz emocji, które artystka przeżywała przez ostatnie 2 lata, czyli w czasie, w którym pracowała nad nowym materiałem. Problemy zawodowe czy zawirowania miłosne to tylko niektóre z tematów poruszanych przez Honoratę na „Sunset”. Wydawnictwo zamyka też pewien etap w życiu Honoraty Skarbek. O co dokładnie chodzi? To wokalistka pozostawia już do odgadnięcia słuchaczom.

Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na płycie, w której powstawaniu brały udział inne znane artystki, takie jak Lanberry, Sarsa czy Wdowa.


Tracklista:

1. Sunset
2. Zły Sen
3. Zabierz Mnie
4. Paranoje
5. Chora feat. Wdowa
6. Euforia
7. Zasady
8. Świat Jest Nasz
9. Na Pół
10. Na Koniec Świata
11. Wielkie Oczy 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz