piątek, 13 kwietnia 2018

PREMIERA: Filip Lato z nowym solowym singlem „Halo Ziemia”!

Cała Polska poznała i pokochała Filipa Lato za sprawą hitu „100”,  który wyśpiewał wspólnie z chórem Sound'n'Grace.Piosenka podbiła serca Polaków i znalazła się na 3. miejscu wśród najczęściej granych utworów w 2017 roku. Filipa wiele osób  może pamiętać również  jako finalistę The Voice of Poland, czy jedną z gwiazd show Twoja Twarz Brzmi Znajomo obecnie emitowanego na antenie Polsat. Niewątpliwie Filip Lato to jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, który swoim talentem wielokrotnie zachwycał już w muzycznych show, a teraz przyszedł czas na karierę solową. Bowiem, wokalista ma jeszcze wiele w zanadrzu i nie pokazał do końca swoich możliwości... Ciekawostką jest również fakt, że poza hollywoodzkim wyglądem i uśmiechem ma tez amerykańskie obywatelstwo…
„Halo Ziemia” to pierwszy singiel zwiastujący debiutancką płytę Filipa Lato, której premiera przewidziana jest na wrzesień 2018 roku nakładem wytwórni Gorgo Music.

„Piosenka zachęca nas by nigdy nie przestawać marzyc, wszyscy czasem mamy dosyć szarej rzeczywistości, codzienności, obowiązków. Kiedy od tego zgiełku uciekamy do świata marzeń…inni próbują, nie wiedzieć czemu, ściągnąć nas na ziemię. Warto mieć w sobie dziecko i pielęgnować je w sobie, nie dać się przyziemnym problemom. Warto uruchomić wyobraźnię, tylko wtedy życie ma sens i staje się piękniejsze ! :)”.

 
 
 
M. Pras: GORGO Music/MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz