czwartek, 22 marca 2018

Natalia Kukulska prezentuje nowy teledysk z ważnym przesłaniem!

Wczoraj swoją premierę miał teledysk do singla Natalii Kukulskiej „Ostatnia Prosta”, pochodzącego z najnowszego albumu Artystki „Halo Tu Ziemia”.


Autorką koncepcji i scenariusza jest sama wokalistka, a reżyserem Adam Romanowski, z którym Natalia współpracowała przy dwóch poprzednich klipach - „Kobieta” oraz „Halo Tu Ziemia”. W piosence poruszona została kwestia natury i ekologii, oraz troska o to czy świat, nowe technologie i wreszcie my sami, podążamy odpowiednią drogą, czy nie podcinamy przysłowiowej gałęzi, na której siedzimy.
Muzykę Natalia stworzyła wraz z Archie Shevsky’m i Michałem Dąbrówką, a słowa wspólnie z Mariką Martą Kosakowską. 

Co o „Ostatniej Prostej” powiedziała Natalia Kukulska?

„Mało brakowało, a nie byłoby tej piosenki. Stworzona została jako ostatnia. Nie wiem czy to właśnie dlatego, ale jest ona jedną z moich ulubionych na płycie. Przewrotnie ma energię koncertową i choć jej charakter jest stricte elektroniczny, ma rockowo-bigbitowy sznyt. Treść utworu ma wydźwięk proekologiczny. Na naszej planecie kończą się zasoby potrzebne do życia. Mało myślimy o kolejnych pokoleniach, działając ze szkodą dla natury. Czy to początek końca? Na pewno moment, w którym warto włączyć świadomość a może częściej spoglądać w kosmos?”.


 


M. Pras: Management Natalii Kukulskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz