piątek, 16 marca 2018

Debiutancki album Gromee'go od dzisiaj w sprzedaży!

Gromee to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele znanych hitów, jednak wielu Polaków jeszcze niedawno nie wiedziała, że stworzył je rodak. Sytuacja zmieniła się dwa tygodnie temu, gdy Gromee wygrał Krajowe Eliminacje do Konkursu Eurowizji 2018. W Lizbonie wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem zaprezentują się z utworem „Light Me Up”.


 
Piosenka promuje również album – „Chapter One”, której premiera jest właśnie dziś! Płyta Gromee'ego to jego odpowiedź na rosnące od jakiegoś czasu zapotrzebowanie na klubowe, elektroniczne brzmienia.

„Muzyka taneczna zawsze była obecna, ale rzeczywiście funkcjonowała jakby w innej lidze - królowała na imprezach, a niekoniecznie na antenach radiowych. Dziś weszła do głównego nurtu, bo w międzyczasie zmienił się świat i jego postrzeganie dźwięków. Ludzie oswoili się z elektroniką, czy raczej pop-elektroniką. Poza tym muzyka taneczne jest bardzo pozytywna i energetyczna, a my potrzebujemy uśmiechu, tańca, słońca i energii” - wyjaśnia Gromee.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Współpracuje nie tylko z zagranicznymi artystami. Na koncie ma również m.in. remiks dla Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak. W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ-a podczas gali ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie.


 

Tracklista:

1. Fearless feat. May-Britt Scheffer
2. Lingo feat. Mahan Moin
3. Follow You feat. Wurld
4. Light Me Up feat. Lukas Meijer
5. Spirit feat. Mahan Moin
6. Who Do You Love feat. Wurld
7. Without You feat. Lukas Meijer
8. Gravity feat. Andreas Moe
9. Runaway feat. Mahan Moin
10. All Night 2017 feat. WurlD
11. Hurricane feat. Terri B!
12. 2BA
13. Ania Dąbrowska - Nieprawda (Gromee Remix)
14. Beata - Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

 
 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz