poniedziałek, 12 marca 2018

Brodka kolejnym wykonawcą serii MTV Unplugged

Po ubiegłorocznym sukcesie akustycznego koncertu rapera O.S.T.R., kolejną gwiazdą cyklu
„MTV Unplugged” będzie Brodka – wokalistka, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat. Wyjątkowy koncert „bez prądu” Brodki zostanie zarejestrowany już wiosną tego roku.


Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Brodka ogromną uwagę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.
Jej ostatni album „Clashes” ukazał się w 2016 roku na całym świecie, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także występy m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Japonii.

„Clashes” bardzo szybko pokryło się platyną, a po serii widowiskowych koncertów w Polsce i na świecie, artystka wiosną br. zagra akustycznie w ramach cyklu „MTV Unplugged”. Na scenie towarzyszyć jej będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach oraz kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.
Wyjątkowy koncert „MTV Unplugged Brodka” zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu wydany na specjalnej edycji CD nakładem PIAS Recordings. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.
Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.
Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na „MTV Unplugged Brodka” zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.

M. Pras: MTV Networks Europe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz