wtorek, 9 stycznia 2018

„Nie Mów Mi Nie” Marty Gałuszewskiej zobrazowane

Dzisiaj na kanale Vevo Marty Gałuszewskiej odbyła się premiera teledysku do debiutanckiego singla zwyciężczyni 8. edycji The Voice Of Poland, zatytułowanego „Nie Mów Mi Nie”. Reżyserem video jest Pascal Pawliszewski, zdjęcia zrealizowano w warszawskim klubie Iskra. 


23 letnia Marta Gałuszewska pochodzi z Elbląga. Do 13 roku życia myślała, że będzie pływać, dopóki nie okazało się, że jednak woli śpiewać. Muzyka towarzyszyła jej chyba od zawsze. Tata, oprócz odtwarzania płyt, grał na gitarze i śpiewał, a Marta chłonęła. Bardziej profesjonalne podejście do tematu zaczęło się od dołączenia do grupy wokalnej w Młodzieżowym Domu Kultury, co przerodziło się w solowe występy, kiedy tylko wyprowadziła się do Gdańska na studia (amerykanistyka). Przez 3 lata grała na ulicach i w klubach Trójmiasta, Poznania i Wrocławia, aż do czasu zgłoszenia się do 8 edycji The Voice Of Poland. To nie był jej pierwszy program, wcześniej brała udział w Bitwie Na Głosy oraz Must Be The Music, jednak to The Voice okazał się być tym zwycięskim. Nie była to prosta droga, ale sama mówi, że zrobiłaby to jeszcze raz, szczególnie w drużynie u Michała Szpaka.
Inspiruje ją światowa scena muzyczna. Coldplay, Ellie Goulding, Halsey, John Mayer, Demi Lovato, Tove Lo, Ed Sheeran, GEazy.. lista jest długa. Oczywiście szanuje też polskich artystów, a najbardziej Kasię Nosowską i Grzegorza Ciechowskiego, którzy są dla niej prawdziwymi idolami. Występów Hey na których była nawet nie umie policzyć. Zresztą twierdzi, że jest uzależniona od koncertów.
Lubi eksperymenty z kolorami, szczególnie włosów. W czerwcu całkiem przypadkiem zamieniła blond na róż i tak jej zostało. Aktualnie pod okiem Universal Music Polska pracuje nad rozprzestrzenieniem różu (poprzez muzykę) w Polsce, a może i poza jej granicami.


 


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz