czwartek, 13 lipca 2017

Wychylona na wpół z pędzącego auta Anna Wyszkoni. Zobaczcie energetyzujący obraz do nowego singla wokalistki

„Zanim To Powiem” to trzeci singiel promujący wydany w marcu br. solowy album Anny Wyszkoni pt. „Jestem Tu Nowa”. Poprzedni, „Nie Chcę Cie Obchodzić” był przez kilkanaście tygodni jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.To jedno z najbardziej dynamicznych nagrań na nowej płycie Ani, dlatego też powstał do niego bardzo mocny, energetyczny klip zrealizowany nocą, i o świcie na ulicach i w mrocznych zakątkach Wrocławia.
 „Kręciliśmy ten teledysk w dość niecodziennych warunkach. Było mrocznie, intrygująco, a momentami nawet niebezpiecznie – tak o nowym video mówi Anna Wyszkoni.
„Nocny rajd ulicami miasta nie należy do moich codziennych i najbardziej ulubionych zajęć, ale przyznam, że ta piosenka wzbudza we mnie emocje, które pozwalają na więcej niż odrobinę szaleństwa. Nigdy wcześniej nie jechałam w pędzącym aucie wychylona do połowy przez okno i nikogo do tego nie namawiam. Zachęcam jednak do obejrzenia efektów naszej całonocnej pracy. Czułam się, jak na planie dobrego thrillera z mocnym wątkiem damsko-męskim. Najchętniej obejrzę ten teledysk… za dwadzieścia lat z wnukami. Tylko czy wtedy taki «kryminał» będzie jeszcze na kimkolwiek robił wrażenie…?”.


M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz