wtorek, 11 lipca 2017

„Strzał” od formacji JAMAL

Piosenka „Strzał” jest kolejnym singlem z najnowszej płyty grupy Jamal - „1994”, która w sprzedaży dostępna jest od 2 czerwca.
Tytuł albumu „1994” nie jest przypadkowy. Tomek Mioduszewski wraca na tym krążku do swoich młodzieńczych inspiracji muzycznych, ale przepuszcza je przez wrażliwość dojrzałego faceta i doświadczonego artysty. Każdy, kto w latach 90-tych był młodym chłonącym muzykę człowiekiem, znajdzie na tym wydawnictwie kawałek siebie –  momentami będzie trochę sentymentalnie, ale przede wszystkim do bólu prawdziwie. Utwory powstawały od dłuższego czasu m.in. na próbach zespołu i niektóre z nich publiczność mogła już usłyszeć na żywo, podczas zeszłorocznych koncertów.
Dzięki temu materiał jest bardzo żywy i pewnie dla wielu będzie zaskakujący – nowa energia, nowe brzmienie, jest surowo i gitarowo, ale wciąż mocno w warstwie tekstowej, bo do tego przyzwyczaił słuchaczy Miodu. „1994” produkował Marcin Bors (Fonoplastykon), a całość zarejestrowano na setkę w uroczym Monochrom Studio.


 
 
 
M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz