środa, 26 lipca 2017

Mirami z premierowym singlem

Ukraińska grupa Mirami, która jest równie dobrze znana za granicą przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Dziewczyny nagrały pierwszy singiel zwiastujący nowy album. Utwór zatytułowano „Instynktywno” (Instynktownie).


W czerwcu br. w Kijowie odbyły się zdjęcia do video obrazującego nagranie. Na planie z dziewczynami pracował reżyser Volodymyr Shurubura. Nie była to pierwsza współpraca Mirami z Volodymyrom, dlatego producenci projektu Andriy Bakun i Oleksandr Duda nie zbytnio kontrolowali proces twórczy, dając mu pełną swobodę.Zdaniem reżysera, nacisk w teledysku położono na wokalistkach zespołu. Każda z nich ma swój własny charakter, własny urok - co trzeba pokazać. Ponadto widzowie mają doskonałą okazję do zapoznania się z nowym składem formacji. Mary, Jana i Oksana są ukazane w klipie w 100% prawdziwie - bez kontrowersyjnych obrazów i niezwykłej scenerii, ale ze szczerym wzruszeniem.
Co warto także podkreślić, niebawem w naszym kraju odbędzie się premiera polskojęzycznej wersji singla - „Instynktownie” z polskim teledyskiem. Jest na co czekać! Dla przypomnienia Mirami nad Wisłą znane jest m.in. za sprawą kompozycji „Sexualna (ft. Vova Zi Lvova)”, „Summer Dreams (ft. LayZee)” czy Amour”.


 
 
 
M. Pras: Management Mirami UA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz