środa, 19 lipca 2017

Michał Szpak „Color Of Your Life 2017”: Wakacyjne recitale artysty nad polskim morzem

23 lipca w Rewalu Michał Szpak rozpocznie swoją letnią trasę koncertową, która obejmie trzynaście miejscowości nad polskim morzem. Każdy z przystanków będzie również okazją do spotkania się z artystą!
 


Ostatnie dwa lata to w karierze Michała Szpaka pasmo sukcesów, nagród oraz wielu niezapomnianych występów na scenie. Posiadacz jednego z najlepszych głosów w Polsce zachwycił publiczność w Sztokholmie na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji, a jego debiutancka płyta „Byle Być Sobą” pokryła się platyną. Kolejne pochodzące ze wspomnianego albumu single – „Jesteś Bohaterem”, „Rosanna” i tytułowy „Byle Być Sobą” stały się przebojami. Michał Szpak wciąż nie zwalnia tempa, pracuje nad nowymi utworami i nieustannie koncertuje.
Podczas wakacyjnej trasy „Color Of Your Life 2017” wokalista zaprezentuje swoje kompozycje w specjalnie przygotowanych formach recitalowych. Każdy z koncertów będzie połączony ze spotkaniem z fanami. Trasa obejmie trzynaście nadmorskich miejscowości.

Doskonałym przedsmakiem tournee Michała jest jego najnowsze video „Tic Tac Clock”, pełne pięknych, nadmorskich scenerii, które powstawało m.in. w Portugalii podczas podróży wokalisty. Tej i innych świetnych piosenek z albumu „Byle Być Sobą” z pewnością nie zabraknie podczas nadchodzących koncertów.


 
 
 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz