wtorek, 11 lipca 2017

Alvaro Soler i Morat w utworze promującym kolejną część Minionków

„Yo Contigo, Tu Conmigo” to efekt współpracy niekwestionowanej gwiazdy latinopopu, Alvaro Solera i zespołu Morat. Kompozycja promuje film „Gru, Dru i Minionki” dostępny w kinach od 30 czerwca!

Zwariowane i pełne napięcia losy Gru, uroczej Lucy i, oczywiście, Minionków od lat bawią dzieci i dorosłych na całym świecie. Piosenką tytułową najnowszej części kasowej serii został utwór „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)”, owoc współpracy międzynarodowej gwiazdy Alvaro Solera i zespołu Morat.
Alvaro Soler rozkochał w sobie caly świat za sprawą singli „Sofía” i „El Mismo Sol”, które znalazły się na jego debiutanckim albumie „Eterno Agosto”. Młody kompozytor, muzyk i piosenkarz rozpoczął swoją przygodę z biznesem muzycznym w wielkim stylu. Singlem „El Mismo Sol” muzyk z Barcelony zwrócił na siebie uwagę samej Jennifer Lopez, która zaproponowała nagranie wspólnej wersji utworu. Do dziś piekielnie utalentowany Alvaro zdobył aż 6 platynowych płyt we Włoszech, dwie w Hiszpanii i w Polsce, gdzie na radiowych playlistach do dziś królują single „Animal” i „Libre” z udziałem wokalistki Moniki Lewczuk. Muzyk ma na koncie ponad 200 milionów streamów, a jego teledyski przekroczyły pół miliarda wyświetleń!
Morat to popowa świeżynka, a mimo to zespół zdążył wywrócić hiszpański i latynoski rynek muzyczny do góry nogami. Muzycy z Kolumbii górują na playlistach radiowych i streamingowych, dzięki folkowemu, świeżemu  brzmieniu ich piosenek. Ich pierwszym singlem był kawałek „Mi Nuevo Vicio” z udziałem Pauliny Rubio. Na koncie mają już też pięciokrotnie platynowy singiel „Como Te Atreves”, który miliony fanów okrzyknęły piosenką roku.
W te wakacje wytwórnia Illusion Entrainment powraca z kolejną odsłoną fenomenalnej serii. Po pierwszych dwóch częściach „Jak Ukraść Księżyc” z 2010 roku, „Minionki Rozrabiają” z 2013 i „Minionkach” z 2015 stęsknieni fani mogą się przygotować na kolejną dawkę filmowych wrażeń w najnowszej produkcji „Gru, Dru i Minionki”. Premiera odbyła się 30 czerwca. W przewrotnej komedii nie mogło zabraknąć czarnego charakteru – tym razem jest nim Balthazar Bratt, była dziecięca gwiazda filmowa z lat 80tych, która staje się największym wrogiem Gru. 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz