piątek, 9 czerwca 2017

PREMIERA: Reedycja debiutanckiego albumu Lanberry od dzisiaj w sklepach

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem „Lanberry”. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. W marcu zeszłego roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany po prostu Lanberry, a teraz czas na jego edycję deluxe, wzbogaconą o hity „Piątek” i „Zagadka” oraz ich anglojęzyczne wersje - „Only Human” i odpowiednio „How Do You Like Me Now”. Na wydawnictwie znalazł się również niepublikowany nigdy wcześniej utwór „Smak Ust”.


 Ona wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80-tych i 90-tych tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej.

Inspiracje Lanberry poszukuje różnych gatunkach i nurtach muzycznych, wśród artystów z których czerpie najwięcej znajdują się takie postacie sceny muzycznej jak: Robyn, Sia, Tove Lo, Lorde, Chromeo, czy Beyonce. Do szerszego grona publiczności, trafiła za sprawą singli ,,Podpalimy Świat’’ oraz nagrania ,,Piątek", który wspiął się na 7 miejsce na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. Teledysk do tego utworu odnotował ponad 7 milionów odtworzeń. Łączna liczba wyświetleń jej teledysków w serwisie YouTube to ponad 13 milionów!


Tracklista:

1. Zagadka
2. Piątek
3. Smak Ust
4. Podpalimy Świat
5. Electricity (Ogień)
6. Na Zawsze
7. Na Smyczy
8. Każdy Moment
9. Wdech
10. Lukrowany Świat
11. Pierwszy Krok
12. Bunt
13. Iluzja
14. Only Human
15. How Do You Like Me Now 
 
 
 
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz