wtorek, 30 maja 2017

We wrześniu nowa płyta Hurts

„Hurts wracają! W repertuarze, na jakim znają się najlepiej – piosenkami pełnymi euforii, ale i melancholii” – i-D.
„To dopiero powrót z pompą! Beautiful Ones utrzymany jest w klimacie euro-synth-pop ale nie brakuje tu bezwstydnych tanecznych motywów i solidnej rockowej solówki” - NME.
„Mineły 2 lata od premiery ich krążka Surrender z 2015. To już najwyższy czas na powrót – i to z numerem, który brzmi jak ich najlepsze dzieło od lat!” - Paper.


Grupa Hurts w minionym tygodniu ogłosiła szczegóły dotyczące nowej płyty i trasy koncertowej. Czwarty studyjny krążek w dyskografii zespołu zatytułowany „Desire”, trafi na półki sklepów muzycznych 29 września br. nakładem Sony Music. W listopadzie zobaczyć ich będzie można w Polsce aż dwa razy.
W tym roku mija już 7 lat od kiedy Europę opanował hit Wonderful Life” z debiutanckiego albumu Hurts - „Happiness”. Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Ich kolejne przeboje „Stay”, „Better Then Love”, „Some Kind Of Heaven” czy „Lights” podbiły listy radiowe w większości państw Europy, w Polsce przynosząc im Platynowe i Złote Płyty. Tylko w 2016 roku formacja sprzedala ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej ‘dochodowych’ bandów brytyjskiej sceny na przestrzeni ostatniej dekady.
 Zapowiadane na 28 września wydawnictwo „Desire” promuje singiel „Beautiful Ones”, któremu towarzyszy przejmujące i prowokujące video. Teledysk wywołujący skrajne emocje obraz jest „świętowaniem indywidualności” – nie brakuje w nim nienawiści, miłości, brutalności po piękno. 
W październiku Hurts wyruszy w swoją największą dotychczas trasę koncertową, obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów. W Polsce Brytyjczycy zagrają 19 listopada w Poznaniu (Hala MTP2 Nr. 2) i 21 listopada w Warszawie (Torwar). Bilety na wydarzenia dostępne będą w sprzedaży od 2 czerwca.trafią 2 czerwca.

 


M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz