poniedziałek, 1 czerwca 2015

TRIBUTE TO JANTAR

„Tribute to Jantar” to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów: „he Voice of Poland” „Twoja Twarz brzmi znajomo” oraz „am Talent”śpiewają utwory Anny Jantar.
Wystąpią m.in. Marek Kaliszuk, który jednocześnie prowadzi koncert, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Kamil Mokrzycki (lider chóru Sound'n'Grace) i kilku innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show.
Artyści zaprezentują na scenie swoje interpretacje utworów wielkiej wokalistki. Piosenki przygotowywane są w zupełnie nowych aranżacjach.
Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń - tak o swoim wspólnym projekcie mówią młodzi artyści.
Repertuar Anny Jantar przyciągnął w Rzeszowie, Lublinie i Teatrze Capitol w Warszawie tłumy fanów twórczości Artystki. Siedem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo.

Bilety do nabycia: Tutaj!


Materiały: Aro Kłusowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz