wtorek, 2 czerwca 2015

JUŻ W SPRZEDAŻY - WSPÓLNA PŁYTA TABB & SOUND'N'GRACE

Dziś 2 czerwca - premiera wspólnego krążka TABB & Sound'n'Grace zatytułowanego „Atom”.
ATOM jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach
- bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać.
Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak” – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę ATOM.
Wydawnictwo zawiera 13 premierowych kompozycji, w tym przebojowe single „Dac ” i „Możesz Wszystko”. Na sklepowe półki longplay trafił nakładem GORGO Music oraz MyMusic Group
Już teraz, możecie posłuchać „Atomu” w całości na oficjalnym kanale YouTube TABB & Sound'n'Grace.
Poniżej zamieszczam okładkę i tracklistę.


Tracklista:
1. Dach
2. Możesz Wszystko
3. Atom
4. Ballada
5. Każdy Dzień
6. Twierdza
7. Niebo
8. Na Pewno
9. Nadzieja
10. Kosmos
11. Change (bonus track)
12. Someone (bonus track)
13. Niebo (bonus track)


<<<POSŁUCHAJ>>>

Materiały: GORGO Music

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz