wtorek, 12 maja 2015

Kolejne szczegóły wspólnej płyty TABB & Sound'n'Grace!

Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu X Factor), Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce... zespół znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.
Efektem tej współpracy, jest album pt. „Atom”, który już 2 czerwca trafi do sprzedaży. Po wielkim sukcesie, jaki odniósł na polskim rynku muzycznym singiel „Dach”, nadchodzący longplay, stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku.
ATOM jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach
- bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać.
Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: "tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak" – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę ATOM. Wydawcą, krążka jest MyMusic Group oraz GORGO MUSIC. Poniżej, zamieszczam: okładkę, tracklistę, a także oficjalną zapowiedź „Atomu”.


Tracklista:
1. Dach
2. Możesz Wszystko
3. Atom
4. Ballada
5. Każdy Dzień
6. Twierdza
7. Niebo
8. Na Pewno
9. Nadzieja
10. Kosmos
11. Change (bonus track)
12. Someone (bonus track)
13. Niebo (bonus track)
Materiały: GORGO MUSIC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz