czwartek, 28 maja 2015

Curly Heads w zaskakującym obliczu!

Nowatorski projekt INFORMAL SOUNDS czyli niepowtarzalne połączenie muzyki i mody, w ramach którego powstały zaskakujące aranżacje utworów w wersjach unplugged, otwiera zespół Curly Heads:
Nietypowe lokalizacje i autentyczne, surowe dźwięki nagrywane na żywo! Artyści zaproszeni do udziału w Informal Sounds to ikony polskiej sceny muzycznej. Nietypowe miejsca, ciekawe i niebanalne wykonania w połączeniu z charyzmą wykonawców o niepowtarzalnych osobowościach to pomysł na „rzucenie nowego wyzwania” polskiej scenie muzycznej. „7 wspaniałych” to: Curly Heads, Tymon Tymański, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, Kasia Stankiewicz, Paulina Przybysz z projektem Rita Pax oraz debiutujący zespół Terrific Sunday.
Partnerem strategicznym projektu Informal Sounds jest marka Levi's®, słynąca z ciekawych światowych projektów, w które bardzo często zaangażowani są muzycy. Levi's® od ponad wieku współpracuje z artystami, którzy przerabiając i personalizując kultowe produkty marki, wyrażają swój styl. Proste, autentyczne klipy, gdzie główną rolę grają naturalny wokal i klasyczne instrumenty. Nowe aranżacje stworzone przez muzyków specjalnie do projektu Informal Sounds i spersonalizowane według ich wskazówek kurtki i koszule Levi's® nadały unikalny charakter i podkreśliły indywidualny styl.
Curly Heads - w 2014 roku wydali debiutancki album „Ruby Dress Skinny Dog”. Specjalnie dla Informal Sounds zespół przygotował niesłyszaną dotąd wersję utworu „Synthlove”, pokazując inne oblicze piosenki. Gitarę elektryczną zastąpiła lekko brzmiąca ukulele, a głośne bębny i talerze - grzechotka. Teledysk powstał o świcie, na dachu Kamienicy Domu Braci Jabłkowskich w centrum Warszawy.
Trzeba przyznać, że zespół Dawida Podsiadło w akustycznych wykonaniach, brzmi interesująco. Posłuchajcie.

Materiały: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz