czwartek, 23 kwietnia 2015

WROCŁAW FESTIWAL - DOZWOLONY OD LAT 18


Już 12 czerwca podczas Festiwalu „Dozwolone od lat 18” na jednej scenie wystąpią legendy polskiej piosenki. W muzyczną podróż w czasie zabiorą nas: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Jerzy Połomski, Wojciech Gąssowski oraz zespół Czerwone Gitary, a gospodarzem będzie Robert Janowski. O wyjątkowości Festiwalu świadczy elektryzujący skład artystyczny, ale też magia miejsca, jakim jest Stadion Wrocław: to właśnie na nim do wspólnej zabawy zostaną porwani przedstawiciele wszystkich generacji.
Artyści, którzy tworzą wciąż żywą historię polskiej muzyki rozrywkowej, zapraszają na Stadion we Wrocławiu, by już 12 czerwca wspólnie przeżyć atmosferę tamtych prywatek, ponownie wsłuchać się w morza szum i ptaków śpiew, a także przypomnieć sobie, że czas nas uczy pogody.

Festiwal Dozwolone od lat 18 to wydarzenie niezwykłe. To historia polskiej piosenki zaśpiewana ponownie na jednej scenie. Razem występowaliśmy na deskach Opery Leśnej w Sopocie i dziś razem zagramy na stadionie, który jeszcze niedawno gościł najlepszych piłkarzy Europy. Zarówno w swoim imieniu, jak i w imieniu moich przyjaciół, którzy wraz ze mną 12 czerwca zagrają we Wrocławiu, serdecznie Państwa zapraszam na ten niepowtarzalny koncert i obiecuję, że będzie to prawdziwe święto polskiej piosenki” – mówi Maryla Rodowicz, jedna z gwiazd festiwalu.

Artyści, którzy wystąpią podczas festiwalu, to twórcy największych polskich przebojów, jakie towarzyszą nam od pokoleń, niezmiennie reprezentując to, co  w rodzimej muzyce rozrywkowej najlepsze. Każdy ich utwór kształtował nasze gusty muzyczne, a każda stylizacja odzwierciedlała barwną osobowość i jednocześnie zmieniała wizerunek polskich ulic. Do Wrocławia przyciągną nas gwiazdy, na których pojawienie się na estradzie do dziś z niecierpliwością czekają miliony Polaków.

Formuła Festiwalu Dozwolone od lat 18 jest świetna” – mówi Robert Janowski, gospodarz wydarzenia. – To 5 godzin najlepszej muzyki w wydaniu mistrzów polskiej piosenki. Nie ograniczą się oni do przy tym do wykonania jednego czy dwóch utworów, ale zagrają całe koncerty, które pozwolą nam na nowo odkryć naszych ulubionych artystów i przeżyć niezwykłą podróż w czasie. Podróż wspaniałą, gdyż naszymi przewodnikami będą gwiazdy budujące fundamenty polskiego rock and rolla, których dawno nie widzieliśmy na jednej scenie. Ta siła i energia sprawią, że Festiwal Dozwolone od lat 18 z pewnością okaże się niezapomnianym muzycznym show, jakie zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim pokoleniom”.


Sprzedaż biletów rozpocznie się w sobotę, 25 kwietnia 2015 roku o godzinie 12.00.
Cena biletów: od 29 zł w okresie promocyjnym (25-26.04.2015).
Bilety do nabycia w serwisie eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik.

Na Festiwal zaprasza Wrocław Miasto Spotkań.

Organizatorzy: MyMusic Events przy współpracy z Impart.
Materiały: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz