O mnieDrodzy Czytelnicy,Nazywam się Marek Chwedczuk, mam 20 lat i na co dzień, oprócz prowadzenia serwisu MuzomaniakBlog.pl jestem studentem 1-go roku kierunku Architektura informacji, na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Od najmłodszych lat muzyka niebyła mi obojętna. Jako dziecko bardzo często słuchałem rozgłośni radiowych, a także oglądałem transmisje największych w Polsce festiwali czy koncertów. Prawdopodobnie w tych czynnościach mogę dopatrywać się przyczyn tak silnego zainteresowania twórczością mainstreamową, szczególnie rodzimej sceny.
Inspiracją do uruchomienia własnej witryny WWW, niniejszego „Muzomaniaka” były z pewnością liczne uwagi członków rodziny, jak też znajomych, którzy hamowali moje rozwlekłe wypowiedzi o muzyce, często nieświadomie wymijające główne tematy naszych rozmów.
Forma bloga idealnie sprawdziła się jako pole do wyrażania własnych myśli, przekazywania informacji o nowościach, ale przede wszystkim umożliwiła mi rozwój, zarówno w sferze dziennikarstwa jak i nawiązaniu współpracy z czołowymi koncernami rynku fonograficznego (Sony Music Poland, Universal Music Polska, Warner Music Poland, MyMusic Group, Mystic Promotion etc.).
Pytany o gatunki i wykonawców jakich słucham, odpowiadam zawsze „muzyka radiowa” - termin ten, chodź nieprofesjonalny pozwala mi lakonicznie sprecyzować odpowiedź. Moi ulubieni artyści to: Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Chylińska, Adele, Hurts, Monika Lewczuk, Sia, Mrozu ... . Uwielbiam również koncerty na żywo, to najlepszy sposób na odbieranie emocji i przekazu z utworów.
Mówiąc o przyszłości, nie chcę zdradzać wiele. Plany są tylko planami, które trzeba mieć, bo warto marzyć.
Niebawem, chciałbym skupić się nad pisaniem własnego materiału, to, za co w największym stopniu kocham muzykę, to możliwość śpiewania.

2 komentarze:

  1. Ale pojechałeś z przecinkami, łół! ;o)

    OdpowiedzUsuń
  2. Suuuper blog
    Dzięki ze zaglądasz na mój

    twitter.com/szymo24

    OdpowiedzUsuń