środa, 17 lipca 2019

Grupa De Mono wraca z premierowym singlem!

„Prosto W Serce” to pierwszy singiel promujący zbliżającą się, nową płytę zespołu De Mono!


„Nie uwolnisz się ode mnie już, nigdy więcej!”- tak brzmi refren premierowego utworu formacji De Mono pod wodzą Andrzeja Krzywego. Piosenka zatytułowana „Prosto W Serce” jest pierwszym singlem zapowiadającym kolejny album i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów. 

Kompozycja wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia do słów Wojtka Byrskiego trafia w gusta dotychczasowych jak i stale przybywających fanów De Mono. Barwy głosuAndrzeja Krzywego nie można pomylić z żadnym innym, a zespół w najnowszej odsłonie prezentuje nowe brzmienie potwierdzając tym samym, że jest wciąż w ścisłej czołówce polskich zespołów pop-rockowych.
„Długo trwały poszukiwania piosenki o takiej dynamice, przebojowości i temperamencie" - udało się mówi Andrzej Krzywy lider zespołu. 

„Kompozycja jest lekka i niezwykle melodyjna,  a genialny tekst Wojtka Byrskiego z przekazem miłości podkreśla walory utworu.  Mam nadzieję, że ta piosenka, skradnie serca wielu słuchaczy” ocenia utwór Andrzej.


Nagraniu „Prosto W Serce” towarzyszy teledysk, którego pomysłodawcą i reżyserem jest Paweł Łukomski. Klip oparty jest na technice realizacji obrazu z góry, gdzie kamera stała się „okiem Boga”. Niewątpliwie, video jest nowatorskie i znakomicie podkreśla klimat kompozycji. Niezawodne De Mono kolejny raz trafia „Prosto W Serce”, łącząc swoją muzyką kilka pokoleń słuchaczy.
Wraz z nowym singlem i zbliżającą się płytą zespół postawił na odświeżenie komunikacji wizualnej. Zerwanie z dotychczasowym, funkcjonującym przez wiele lat logo to dość odważny krok, ale świadczący o tym, że De Mono podąża za trendami i idzie z duchem czasu.

 
Mat. pras: Wydawnictwo Agora

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz