czwartek, 13 czerwca 2019

Jan Stosur z szansą na pierwszy milion?

Jeśli kompletujecie już wakacyjną playlistę 2019, to nie może zabraknąć na niej najnowszego singla Jana Stosura pt. „W Nieznane”. Utwór od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a także w formie odsłuchu na kanale Vevo/YouTube artysty. 


Trapowy, dynamiczny beat wzmocniony nośną i nieoczywistą melodią sprawia, że piosenka „W Nieznane” stanie się idealnym towarzyszem dla wszelkich wakacyjnych aktywności. Charakterystyczne brzmienie instrumentów smyczkowych, celowo zastępujące kompozycyjne miejsce refrenu, już po pierwszym przesłuchaniu zapisuje się w pamięci, delikatnie hipnotyzując. Jan Stosur po raz kolejny udowadnia, że jako znakomity pianista nie musi być kojarzony wyłącznie z dźwiękami muzyki klasycznej. Konsekwentnie włącza do swojej twórczości nowoczesne rozwiązania, meandrując po najciekawszych krainach elektroniki. Piosenka „W Nieznane” posiada duży potencjał na sukces komercyjny. Kto wie, może tytuł ten zagwarantuje Janowi pierwszy milion wyświetleń w karierze...

„Niech porwie Was ten rytm, te słowa, niech ta melodia zabierze Was w fantastyczną podróż w nieznane” - zachęca do odsłuchu Michał Kozłowski, autor tekstu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz