poniedziałek, 3 czerwca 2019

Anna Wyszkoni prezentuje nowy singiel pt. „Księżyc Nad Juratą”. Zobaczcie teledysk

Lato, muzyka, zabawa, taniec, morze i plaża to podstawa wakacyjnego przeboju. Wszystko to odnaleźć można w najnowszym singlu Anny Wyszkoni - „Księżyc Nad Juratą”. Czy będzie to hit lata 2019?


Premierowe nagranie nie zapowiada kolejnej płyty wokalistki. Jest za to prezentem na nadchodzące wakacje dla wszystkich, którzy kochają lato i dobrą zabawę.


 „Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam «Księżyc Nad Juratą». Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość…” – mówi Anna Wyszkoni.


I udało się! Przebojowy utwór utrzymany jest w latynoskim klimacie pełnym wakacyjnej beztroski. Jego kompozytorem jest Jan Borysewicz, z którym artystka już kilkakrotnie współpracowała, m.in. przy singlu „Nie Chcę Cię Obchodzić”. Tekst po raz pierwszy dla Anny Wyszkoni napisał Andrzej Mogielnicki – twórca m.in. największych hitów Lady Pank, Budki Suflera czy Anny Jantar. Pod wpływem rozmów z Anną akcję jej najnowszej propozycji muzycznej umieścił w Juracie. Dlaczego?


„To miejsce, które nierozerwalnie kojarzy mi się z latem i wakacjami. I z kilkoma wspaniałymi, polskimi przebojami np.  «Już Nie Ma Dzikich Plaż», «Jurata W Deszczu» czy «Dziewczyny Lubią Brąz». Ale jeszcze nikt nie śpiewał o księżycu nad Juratą. Trzeba było to nadrobić…” – żartuje Anna.

Piosenkę promuje bardzo roztańczony i zmysłowy teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański – tancerz i choreograf, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z programu Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami.

 
Mat. pras: Agora

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz