piątek, 31 maja 2019

„13 Grzechów Niczyich” Dawida Kwiatkowskiego dostępne

Nowy album Dawida Kwiatkowskiego już dostępny! „13 Grzechów Niczyich” od dzisiaj w sklepach muzycznych i serwisach cyfrowych.Piąty studyjny krążek Dawida Kwiatkowskiego, najpopularniejszego polskiego wokalisty i niepowtarzalnej osobowości medialnej, od dzisiaj dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz serwisach cyfrowych. „13 Grzechów Niczyich” to czternaście premierowych utworów, w tym duety z takimi artystami jak: Julia Wieniawa, Natalia Szroeder, Baron z grupy Afromental czy Kubi Producent.
Limitowana edycja płyty, która została oficjalnie zapowiedziana zaledwie tydzień temu, błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach, w których dostępny był jej pre-order. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób, dlatego warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.
„13 Grzechów Niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i wytwórni Warner Music Poland. Wydawnictwo to jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą Dawid tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania materiału zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich fragmenty usłyszeć można w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z wokalistą „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Longplay zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę - grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida. Czternasty utwór został zarejestrowany na dyktafonie, równo pięć dni przed zakończeniem prac nad płytą. Czy znajdziecie odpowiedź, o której piosence mowa?

„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – mówi Dawid Kwiatkowski. 


Tracklista:

1. DNA (feat. Kubi Producent)
2. Plan B (feat. Julia Wieniawa)
3. Mięso
4. Grad
5. Potrzebuję
6. Jesteś
7. Melodia
8. Nie Wolno Mi
9. Kochaj Mnie
10. Rozpalimy Ogień (feat. Baron)
11. Nie Budź Mnie
12. Mordo
13. Podgorączkowy (feat. Natalia Szroeder)
14. Sam 1.0

 
Mat. pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz