środa, 30 stycznia 2019

SARSA w nowym singlu pt. „Carmern”

„Carmen” to utwór będący kontynuacją muzyczną i wizualną singla „Zakryj” Sarsy, który był najczęściej nuconym nagraniem jesieni 2018 roku. 


Już teraz trzeci solowy album Sarsy jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2019 roku. Artystka zapowiada go kolejną osobliwą piosenką, będącą połączeniem poetyckiego tekstu z bardzo nośną orkiestrową aranżacją. W „Carmen” słychać, że wokalistka w dalszym ciągu stawia na żywą instrumentację, a jej produkcje muzyczne wciąż wyróżniają się na tle twórczości innych polskich wykonawców. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producentka muzyki, konsekwentnie pozycjonuje swój repertuar w obrębie szlachetnego popu. 

„Utwór «Carmen» to bardzo osobista kompozycja. «Carmen» jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno. To nie zawsze musi być miłość między dwojgiem ludzi, bo «Carmen może być miłością do używek, czy ekstremalnych doznań, które na dłuższą metę prowadzą do destrukcji” opisuje Sarsa (Marta Markiewicz).

Poprzedni singiel Sarsy „Zakryj” wspiął się na 1. miejsce zestawienia Airlay Polska (najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych) i zanotował blisko 20 mln wyświetleń w serwisie YouTube. „Carmen” ma duże szanse powtórzyć ten sukces.

 


Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz