wtorek, 20 listopada 2018

Niezwykła ballada od Patricii Kazadi

Od dzisiaj w serwisach cyfrowych dostępny jest nowy singiel Kazadi zatytułowany „Tak Niewiele”. Utwór pochodzi z filmu „Miłość Jest Wszystkim”, którego premia już w najbliższy piątek.
„«Tak Niewiele» to bardzo ważny dla mnie utwór, który napisałam specjalnie z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu «Miłość Jest Wszystkim», napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami. Pierwsza wersja powstała w języku angielskim i w tej właśnie odsłonie możecie usłyszeć ją na ścieżce dźwiękowej do filmu.
Po pewnym czasie jednak uznałam, że chciałabym również stworzyć wersję polską, specjalnie dla Was Kochani. Długo myślałam komu powierzyć tak intymną piosenkę, słuchałam kilku polskich wykonawców, potrzebowałam kogoś z kim będę czuła ‘więź’ i tak oto wysłałam ten utwór do Sarsy, która pomogła mi przelać na papier to co czułam w przepiękny, szczery sposób tak od serca. Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam tyle ciepła i ukojenia co mi i moim bliskim” – tak o premierowym nagraniu wypowiada się wokalistka.


„Tak Niewiele” jest pierwszą zapowiedzią nowej płyty Patricii Kazadi, która w sprzedaży pojawi się w przyszłym roku.


Mat. pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz