piątek, 16 listopada 2018

Michał Szpak ogłasza czwarty singiel z płyty „Dreamer”

Michał Szpak prezentuje czwarty singiel z ostatniego albumu „Dreamer”. Tym razem jest to tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)”. Już jutro artysta wykona tę piosenkę na żywo w programie The Voice of Poland!


Po rewelacyjnym odbiorze utworach „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season” i „Rainbow” przyszła pora na tytułowy singiel z krążka „Dreamer”. Pełny tytuł nowego singla to „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.  Wszystkie utwory pochodzą z wydanej 7 września płyty „Dreamer”, który od razu zadebiutował na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów. Już 30 listopada ukaże się winyl „Dreamer”. Będzie to pierwszy tytuł Michała Szpaka, który zostanie wydany na czarnym krążku. Na analogowym nośniku znajdą się wszystkie nagrania, które znalazły się podstawowej edycji.
Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu -  Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe kompozycje, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.
Równolegle z sukcesami drugiego longplaya Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” zdobył kolejne wyróżnienie – właśnie pokrył się Podwójną Platyną.

 
 
 
 
Mat. pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz