czwartek, 18 października 2018

Anna Wyszkoni zapowiada nowe wydawnictwo kolejnym singlem

Nowy singiel Anny Wyszkoni „Cisza Tak Dobrze Brzmi” promuje platynową edycję albumu „Jestem Tu Nowa” z dodatkową płytą „The Best Of Acoustic Live 2018”. Jest to zapis akustycznej trasy koncertowej wokalistki, która odbyła się wiosną tego roku. Premierę wydawnictwa  zaplanowano na 26 października.Krążek „Jestem Tu Nowa” uzyskał status Złotej Płyty, dotychczas promowały go nagrania: „Oszukać Los”, „Nie Chcę Cię Obchodzić” i „Mimochodem”

Ania Wyszkoni: „Cisza…” to mój ulubiony utwór z płyty, moje w pełni autorskie dzieło i jedna z najważniejszych dla mnie piosenek w moim repertuarze. Tak jak ważna jest dla mnie cała ta płyta. Dziś czuję, że naprawdę jestem tu nowa i chcę się tą moją „nowością” podzielić z moją publicznością. Ludzie wspaniale przyjmują na koncertach nowe piosenki, w tym „Ciszę”, dlatego zdecydowałam się zaprezentować ją większej rzeszy słuchaczy w postaci radiowego singla. Mam nadzieję, że się spodoba i publiczność podzieli mój entuzjazm związany z tą piosenką”.


Muzykę i tekst kompozycji „Cisza Tak Dobrze Brzmi” stworzyła Anna Wyszkoni. Miała również swój udział w jej produkcji, wraz z Marcinem Limkiem i Markiem Raduli, z którym współpracuje stale od pięciu lat.
 

 


Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz