czwartek, 23 sierpnia 2018

Kolejna przebojowa propozycja od BARANOVSKIEGO

O takim debiucie marzy każdy nowy artysta. BARANOVSKI już swoim pierwszym singlem pt. „Dym” podbił radiowe anteny w całej Polsce, następnie zaliczył występy na najbardziej prestiżowych scenach, na czele z Open’erem, Męskim Graniem i Orange Warsaw Festivalem. 


Pora udowodnić, że sukces „Dymu” i mocne wejście tego młodego wokalisty i muzyka nie było przypadkiem. Nowy singiel BARANOVSKIEGO, zatytułowany „Luźno” ma wszystko, aby stać się radiowym przebojem, a samego autora tego utworu wynieść jeszcze wyżej.
„Luźno" jest swoistym manifestem wolności. Wolności nawołującej do swobody wyrażania siebie i swoich emocji - mówi o swoim nowym singlu BARANOVSKI. Według artysty nagranie to, ma w sobie odwieczną potrzebę pielęgnowania w sobie młodości, dla której beztroska jest naturalnym stanem.
O tym właśnie mówią słowa piosenki i to także widać w promującym ją klipie. Chcieliśmy uchwycić w nim ten wyjątkowy magiczny czas, jakim są letnie wieczory w mieście, oddać w obrazku chwile, do których nawet po latach będziemy wracać jako do najlepszych momentów młodości - opowiada o teledysku do „Luźno” BARANOVSKI.
Jedno jest pewne - „Luźno” będzie jedną z tych propozycji, które kiedy nadejdzie jesień nie pozwolą zapomnieć o tym, jak wspaniałym było upalne lato 2018.

 
Mat. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz