poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Filip Lato singlem „Krawiec” zapowiada debiutancką płytę. Znane są kolejne szczegóły

Po ogromnym sukcesie singla „100”, który powstał z chórem Sound’n’Grace oraz „Halo Ziemia”, Filip Lato postanowił wydać swój pierwszy solowy album. Premiera płyty „Halo Ziemia” odbędzie się 5 października, ale od piątku można posłuchać kolejnego, nowego utworu artysty.


 „Krawiec” to trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. Nagranie zdobyło bardzo pozytywne recenzje w przedpremierowych odsłuchach, tym samym zostało nazwane przyszłym hitem.


Sam Filip o „Krawcu” mówi tak: „Kiedy się zakochujemy, to nigdy nie myślimy, że na chwilę. Wydaje nam się, że miłość będzie trwała wiecznie i tego właśnie byśmy chcieli, bo przecież nie ma nic piękniejszego. Ale życie nie jest idealne i żaden związek taki nie jest. Z czasem stopniowo się od siebie oddalamy. Przytłacza nas codzienność. Zwłaszcza jeśli się od siebie różnimy, mamy inne cele, pragnienia. I marzenia. Wtedy właśnie wkrada się monotonia i nuda.  I choć nie ma w związku wojny- to nie ma też zachwytu. Kiedy sobie to uświadomimy, budzi się w nas potrzeba wolności. Więc biegniemy za latawcem, jej symbolem. Próbujemy go dogonić, żeby znów zaznać szczęścia.  Wyrywamy się ze stagnacji,  żeby  odnaleźć emocje, które uśpiła w nas rutyna. Może to będzie nowa miłość? Na to pytanie każdy sam musi znaleźć odpowiedź.  Jedno jest pewne: trzeba szukać szczęścia. W każdej sytuacji i za wszelką cenę…”.


OKŁADKA PŁYTY „HALO ZIEMIA”


Wiosną 2018 telewizja Polsat wyemitowała dziewiątą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo z udziałem Filipa. Piosenkarz zajął pierwsze miejsce w finale konkursu za wykonanie „Stairway to Heaven” z repertuaru Led Zeppelin, wcielając się w Roberta Planta. Ponadto wygrał siódmy i dziewiąty odcinek, śpiewając „If I’m Lucky” Jasona Derulo i „Sen O Warszawie” Czesława Niemena.

 


Mat. Pras: MyMusic Group

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz