sobota, 18 sierpnia 2018

Debiutancki album Smolastego dostępny w przedsprzedaży!

Już 7 września ukaże się „Fake Love”, czyli debiutancki długogrający album Smolastego - autora tekstów, wokalisty oraz producenta, nominowanego w tym roku do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.


Od poniedziałku płytę można zamówić w przedsprzedaży na stronie www.smolasty.com/fakelove. Do wszystkich zamówień preorderowych dodawana jest ściśle limitowana bandana, niedostępna nigdzie indziej.
W związku ze startem przedsprzedaży na oficjalnym kanale YouTube Smolastego ukazało się video do akustycznej wersji nagrania „Fake Love”.

Na dopieszczonym pod każdym możliwym względem materiale usłyszeć będzie można znane z ogólnopolskich stacji radiowych utwory „Uzależniony” (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy wspomniane wcześniej, tytułowe „Fake Love”, w którym artysta wspierany jest przez Białasa. Krążek ten, to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej, oraz opowieść o ciemniejszych stronach Jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na codzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie. Produkcją płyty zajął się duet Miyo, a o poligrafię zadbał Forin.


Tracklista:

1. Mgła
2. Kombek
3. Uzależniony (feat. Otsochodzi)
4. Antidotum
5. Młoda Gwiazda
6. Ikona
7. Fake Love (feat. Białas)
8. Nieodebrane
9. Puls
10. Uciekam Stąd
11. La Vida Loca
12. Fake Love (Acoustic Version)
13. Uzależniony (Remix)

 


Mat. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz