piątek, 24 sierpnia 2018

Agnieszka Adamczewska zaprezentowała drugi solowy singiel

Pierwszy solowy singiel Agnieszki Adamczewskiej, „Na Wszystko Przyjdzie Czas” przez
wiele miesięcy tryumfował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Kilkanaście tygodni gościł w czołówce AirPlay TOP100, będąc jednym z najczęściej granych polskich utworów w pierwszej połowie 2018 roku. W przypadku debiutanta to niewątpliwie ogromny sukces! 15 sierpnia miała miejsce premiera nagrania „W Moje Oczy Patrz”


„W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za... - właściwie za czym? - największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę” – tak o nowym singlu mówi wokalistka.

Muzyka towarzyszy Agnieszce Adamczewskiej od najmłodszych lat. Wygrana w Bitwie Na Głosy oraz finał programu O!Polskie Przeboje okazały się dla artystki przełomowymi wydarzeniami, które rozpoczęły jej karierę.
„W Moje Oczy Patrz” to bardzo mocny kandydat na kolejny przebój tego roku. W ostatnim czasie Agnieszka Adamczewska wystąpiła podczas dwóch dużych wydarzeń muzycznych - Wakacyjna Trasa Dwójki „Lato, muzyka, zabawa” w Stalowej Woli i na TOP Of The TOP Sopot Festival, gdzie wykonała piosenkę „Na Wszystko Przyjdzie Czas”.


 


Mat. pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz