sobota, 14 lipca 2018

„Zacznij żyć” słuchając najnowszego singla Roksany Czeryby

Dzisiaj swoją premierę ma debiutancki singiel Roksany Czeryby pt. „Zacznij Żyć”. Utwór powstał przy współpracy wokalistki z twórcami z Delphy Records - Szymonem Kurkiem i Piotrem Belakiem, którzy odpowiadają za muzykę i produkcję nagrania. Autorem słów i melodii jest sama artystka. 


„Piosenka jest przede wszystkim o tym, żeby walczyć o swoje marzenia, cele, plany. Chodzi tu głównie o  działanie, że nic się samo nie zrobi. Należy zrobić pierwszy, drugi, trzeci krok. Piosenka ma być motywacją, że nic nie jest niemożliwe!” - mówi Roksana.

Roksana została właśnie absolwentką kierunku muzykologia. Jak dodaje, znacznie pomaga jej to w pracy nad kompozycjami. Na co dzień słucha twórczości takich wykonawców jak: Justin Garner, The Chainsmokers, Travis Garland oraz Tori Kelly, ale to Beyoncé jest jej największą idolką. „Zacznij Żyć” można posłuchać we wszystkich serwisach cyfrowych, natomiast oficjalna zapowiedź dostępna jest na YouTUbe. Sprawdźcie, jaką konkretną historię przekazuje w singlu Roksana Czeryba.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz