piątek, 27 lipca 2018

„Ulatuje”: Debiutancki singiel Olgi Polikowskiej

Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electropopu singlem „Ulatuje”, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. 


„Były skrzypce, balet, aktorstwo, a nawet romanistyka, aż w końcu zakorzeniłam się w muzyce. I to jest to miejsce! „Ulatuje” zapowiada moją pierwszą EPkę, która ukaże się nakładem Fonobo Label” – mówi wokalistka.

„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi Polikowskiej. Debiutancki singiel powstał przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem (Natalia Moskal, Flemings) oraz perkusistą Patrykiem Walczakiem (Kuba Płucisz, Natalia Moskal, Slim Motion). Muzycznie namieszał w nim także Szatt - producent, jeden z członków zespołu Kroki, który odpowiada za miks. 

„Ulatuje” porywa! Porywa muzyczną świeżością. Porywa głębokimi basami, przestronnymi pogłosami i elektronicznym brzmieniem charakterystycznym dla electropopu i nowej fali.
Nagranie promuje teledysk, który został wyreżyserowany przez Przemysława Mielniczuka i Tymona Tykwińskiego (autorzy klipów m.in. Natalia Sikora, Fisz Emade Tworzywo). W video obok wokalistki wystąpili tancerze Anita Sawicka i Adam Beta.


 


Mat pras: Fonobo Label

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz