piątek, 22 czerwca 2018

Premierowa ballada od Blue Café

Singiel „Niebo” jest zapowiedzią nadchodzącego albumu Blue Café „Double Soul”, którego premiera planowana została na 24 sierpnia. To bardzo wyczekiwana przez fanów zespołu płyta. Ciekawostką jest to, że media i fani mogli przedpremierowo wysłuchać całego materiału na trzy miesiące przed jego wydaniem. Miało to miejsce 22 maja w klubie Palladium i już podczas tego koncertu nowy repertuar zachwycił publiczność. „Double Soul” to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówią muzycy to „muzyka z duszą”.
Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. „Double Soul” to także nowa  odsłona Dominiki Gawędy, która wokalnie w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób urzeka i zaskakuje. 
Jesienią Blue Cafeé rozpoczyna promocyjną trasę koncertową DOUBLE SOUL TOUR. W tournee  towarzyszyć formacji będą czołowi polscy muzycy, oraz goście zagraniczni!

29.09.2018  - Wrocław
30.09.2018  - Łódź
12.10.2018  - Szczecin
24.11.2018  - Kraków
30.11.2018  - Toruń

 
Mat. ptas. Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz