sobota, 16 czerwca 2018

Jan Stosur prezentuje lyric video do najnowszego singla!

Utalentowany wokalista i kompozytor Jan Stosur, który z każdym dniem zdobywa coraz większą popularność w sieci prezentuje nowy solowy singiel. Premierowy utwór nosi tytuł „Liczy Się Każdy Dzień” i jest kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty artysty. Tym razem Janek, słynący z opatrzonych fortepianowymi aranżacjami ballad postawił na elektroniczne brzmienie, pozostawiając jednak emocjonalny klimat. Nowością jest tutaj również współpraca z Michałem Kozłowskim, odpowiedzialnym za słowa do „Liczy Się Każdy Dzień”.

„Co można powiedzieć o tej piosence? To pozytywna relacja jednej ze stron związku, który posiada już pewien staż, w którym każdy dzień jest bardzo ważny. Trwające w nim uczucie nie może zostać zagubione, stąd powtarzające się pytanie «Czy wiemy już to?»” - dodaje Jan Stosur.

Tekst zobrazowany został ciekawym dla oka lyric video dostępnym na Vevo.
Młody muzyk od momentu wydania ostatniego autorskiego singla nie zwalniał tempa na swojej muzycznej drodze. W ostatnich miesiącach wystąpił gościnnie w nagraniach takich wykonawców jak Mateusz Ciawłowski oraz Skyper. Sam kawałek „Ile Jesteś Wart” uzyskał status Złotej Płyty, a zrealizowany do niego teledysk obejrzano w serwisie YouTube (ZOBACZ TUTAJ) ponad 100 tys. razy. Obecnie Jan Stosur pracuje w studio nad materiałem na pierwszy album „Nadzieja”, który ukaże się pod koniec bieżącego roku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz