środa, 9 maja 2018

Sarsa serwuje ostatni singiel z drugiej płyty!

Poprzednie trzy single Sarsy; „Bronie Się”, „Volta” oraz „Motyle I Ćmy” mają już w  łącznie ponad 43 miliony wyświetleń, a sam album „Pióropusze” zebrał bardzo pozytywne opinie dziennikarzy radiowych.


Nad czwartym singlem artystka pracowała w Polsce z producentem Bartoszem Dziedzicem. Kolejne nagranie promujące wspomniany wcześniej krążek, jest zupełnie inną jego odsłoną.

„Promocja płyty nie może się zakończyć bez tytułowego singla... Mam wrażenie, że wiosna to idealny czas dla tego numeru. Utwór jest o tym jak czasami buntujemy się, denerwujemy na niepowodzenia podczas gdy już za rogiem czekają na nas niespodzianki, nowe pozytywne wyzwania… Jednym słowem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jeżeli chodzi o brzmienie to «Pióropusze» są najbardziej pobudzającym utworem z albumu. Numer jest bardzo rytmiczny i na koncertach zawsze jest ogień” - mówi Sarsa.


Tradycyjnie, to fani wokalistki zadecydowali o tym, że „Pióropusze” zostały czwartym singlem z ostatniego solowego wydawnictwa artystki. Sarsa również na ich prośbę zrealizowała do tego nagrania koncertowe video.
Wszyscy fani osobliwego głosu Sarsy oraz pozytywnego, wiosenno-letniego klimatu muzycznego - nie zawiodą się!
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz