środa, 9 maja 2018

„Lot Na Marsa” z Martą Bijan

Marta Bijan kilka lat temu podbiła serca słuchaczy autorskimi utworami publikowanymi w Internecie, a w 2014 roku pamiętnym udziałem w programie X Factor, którego jest finalistką. Dzisiaj swoją premierę ma nowy singiel artystki „Lot Na Marsa”!


„Lot Na Marsa” jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Marty pt. „Melancholia”. Wydanie krążka zaplanowano na wrzesień br. Piosenka opowiada o poczuciu braku przynależności do otaczającej - powierzchownej i miałkiej celebryckiej rzeczywistości. Oto, co o singlu opowiada wokalistka:

„«Lot na Marsa» powstał w pierwszym przypływie natchnienia po «twórczym kryzysie», jaki przez chwilę miałam. Ten utwór to kumulacja moich emocji, które towarzyszyły mi podczas biernych obserwacji tego, co zaczyna dziać się na świecie, zwłaszcza na polu muzycznym. Metaforyczny lot na Marsa to po prostu kompletna bezradność i świadomość, że nie da się już nic zrobić, że to wszystko poszło w złą stronę. Oczywiście gdzieś w środku liczę na to, że Elon Musk dzięki temu singlowi pozwoli mi wybrać się tam naprawdę i metafora stanie się realnym planem”.

 
M. Pras: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz