środa, 21 marca 2018

Teledysk do singla „Kokosanki” Natalii Nykiel już na Vevo!

Klip do utworu został nagrany we współpracy z mBankiem. Pierwotnie wideo powstało w formie interaktywnej, przy wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy pozwalającej na zliczanie osób obecnych przed monitorem. Dzięki temu teledysk zmieniał się w zależności od tego, ile osób w danym momencie go oglądało. Im więcej ich było, tym plan, scenografia, kostiumy, choreografia i pozostałe elementy w kadrze stawały się coraz bardziej rozbudowane. Nowa odsłona obrazka to montaż najlepszych scen wersji interaktywnej.


„Kokosanki” to trzeci singiel z płyty „Discordia”, która ukazała się 20 października 2017 roku. Kolejny po „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź Duży” i „Error”) krążek ugruntował pozycję Natalii Nykiel jako jednej z najciekawszych i najbardziej szanowanych polskich artystek. Niedawno również utwór „Spokój”, promujący jako pierwszy ostatni album wokalistki osiągnął status Złotej Płyty.
Za „Discordię” Natalia otrzymała nagrodę Onetu O!Lśnienia w kategorii Muzyka Popularna. Jury doceniło artystkę za obecność w głównym nurcie na własnych warunkach oraz za umiejętne balansowanie na granicy dwóch światów: popu i alternatywy. „Discordia” ma też szansę na Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku Elektronika. Producentem najnowszego materiału jest Michał Fox Król.
 
M. Pras: Universal Music Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz