piątek, 23 marca 2018

Natalia Szroeder oddaje w ręce słuchaczy „Parasole”

Natalia Szroeder odkrywa pierwsze karty premierowego materiału. Dzisiaj swoją premierę ma singiel zatytułowany „Parasole”. Piosence towarzyszy teledysk, który dostępny jest już na oficjalnym kanale wokalistki w serwisie YouTube.
Jak mówi artystka: „«Parasole» to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca, a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu. To dla mnie naprawdę ważna piosenka i wiem, ze zawsze będzie miała swoje wyjątkowe miejsce w mojej pamięci. Bardzo bym chciała, by Słuchacze uwierzyli w nią tak mocno, jak ja w nią wierzę, by poczuli ją tak mocno, jak ja ją czuję. Pełna ekscytacji, z drżącymi rękoma, oddaje Wam w ręce «Parasole», utwór, który zwiastuje moją drugą, zupełnie inną i na pewno dojrzalszą płytę ”.

Debiutancki album Natalii Szroeder „NATinterpretacje” uzyskał status Złotej Płyty, a wszystkie single go promujące zdobyły szczyty list przebojów.

 


M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz