środa, 21 marca 2018

BAJM z nowym singlem na 40-lecie pracy artystycznej

Zespół Bajm wydał właśnie premierowy singiel pt. „My”, którym rozpoczyna obchody 40-lecia działalności na scenie, oraz zapowiada nowe wydawnictwo płytowe.
Tekst do utworu napisała wokalistka – Beata Kozidrak, zaś produkcją i kompozycją muzyczną po części wraz z Beatą zajął się Marcin Limek.
Tytuł „My” nawiązuje do ludzi i relacji międzyludzkich – zarówno tych z najbliższymi, jak i tych między różnymi narodowościami. Jak mówi sama autorka słów – problem tkwi w tym, że nie życzymy sobie dobrze nawzajem i niejednokrotnie najbardziej ranimy tych, których mamy obok siebie.
Już niebawem Bajm zagra koncerty m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, Kaliszu, Inowrocławiu i Warszawie. Jesienią odbędzie się wielka trasa koncertowa „Płynie w nas gorąca krew 40 lat!”. Spektakularne multimedialne show , które przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości legendarnej grupy z Lublina. Usłyszeć będzie można nie tylko największe przeboje, ale zobaczyć również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, muzykom na scenie towarzyszyć będzie orkiestra.

Źródło: fb.com/BAJMpage


M. Pras: Warner Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz